Reiki - dobra energia 
Strona główna O mnie Energia Reiki Opinie Usługi Pytania i odpowiedzi Kontakt
 

 

Analiza Wzorców Podświadomości


Do czego przydatna jest ta analiza?
Może być ona inspiracją dla osób zajmujących się rozwojem osobistym i rozwojem duchowym. Może być też odpowiedzią lub podpowiedzią dotyczącą zlokalizowania tkwiących w podświadomości przyczyn problemów osobistych, rozwojowych, czy zdrowotnych. No i z pewnością jest wskazówką odnośnie tego, co warto jest uzdrowić w sobie aby lepiej realizować się w życiu i poprawiać jego jakość tak, aby być osobą szczęśliwą i spełnioną :)

Analiza powstała na bazie moich praktycznych doświadczeń podczas pracy z klientami, dlatego też w większej swojej części jest przejrzystym i usystematyzowanym obrazem tego, co może obciążać podświadomość i w jaki sposób. Jest to analiza intuicyjna, którą wykonuję na podstawie nadesłanego zdjęcia.

Tak wygląda przykładowa analiza:

Analiza Obciążeń Podświadomości

Co zawiera?
Głównym celem analizy jest intuicyjne zbadanie najczęściej spotykanych wzorców emocjonalnych i obciążeń karmicznych. Jest też kilka dodatkowych elementów, które uzupełniają całość.

Dokładnie na całą analizę składają się:

1)
Analiza rozwoju czakr i ich energii (siły oddziaływania)

2)
Analiza tendencji do wydawania energii
(czyli odpowiedź na pytanie na co zwykle przeznaczasz swoją energię)

3)
Analiza czystości wzorców i intencji dotyczących najważniejszych obszarów życiowych (m.in. pracy, pieniędzy, związków…) oraz istnienia potencjalnych zakazów, ślubowań i wyrzeczeń dotyczących tych obszarów.

4)
Analiza 20 najważniejszych wzorców emocjonalnych negatywnie wpływających na nasze działanie i zdrowie (m.in. lęki, niezasługiwanie, poczucie winy, itd.)
Wzorce te sprawdzam w dwóch wymiarach pokazujących w jakim % obciążają one odpowiedni obszar podświadomości oraz jak silnie (jak głęboko) są ugruntowane.

5)
Analiza 20 najważniejszych obciążeń karmicznych wynikających np. z pełnienia różnych ról, lub wykonywania określonych praktyk (m.in. asceza, wzorce zakonne, niewolnictwo, magia, karma jogina...)
Wzorce te również sprawdzam w dwóch wymiarach pokazujących w jakim % obciążają one odpowiedni obszar podświadomości oraz jak silnie (jak głęboko) są ugruntowane.

6)
Dodatkowo w analizie znajdziesz odpowiedzi na pytanie z jakim nasileniem koncentrujesz się na: duchowości, materii, własnym rozwoju, przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

 

W sumie w analizie jest około 120 pomiarów, a większość wyników zobrazowana jest graficznie. Na podstawie tej analizy można pracować nad swoim rozwojem przynajmniej przez rok :)


Cena
180 zł

Jak zamówić?
Wyślij maila, lub zadzwoń...


Dane do wpłaty wysyłam mailem, lub smsem po przyjęciu zgłoszenia.
Czas realizacji to zwykle do 7-14 dni, od momentu wpłaty, ale w miarę możliwości otrzymasz analizę szybciej :)

Do analizy potrzebne będzie Twoje zdjęcie.

Zapraszam :)


 
 
Strona główna   /   O mnie   /   Energia Reiki   /   Opinie   /   Usługi   /   Pytania i odpowiedzi   /   Kontakt