Reiki - dobra energia 
Strona główna O mnie Energia Reiki Opinie Usługi Pytania i odpowiedzi Kontakt
 

O MNIE

tf

Mam na imię Tomasz i jestem Mistrzem i Nauczycielem Reiki. Zostałem inicjowany w tę metodę uzdrawiania zgodnie z tradycją przekazywaną przez kolejnych mistrzów (w ramach tzw. linii przekazu) i zgodnie z naukami odkrywcy i twórcy systemu Dr. Mikao Usui. Pełna nazwa systemu Reiki jakim się posługuję to Reiki Usui Shiki Ryoho.
Ten system Reiki jest trzystopniowy, a trzeci stopień to właśnie stopień Mistrza Nauczyciela. Mistrzem Nauczycielem Reiki jestem od marca 2010 roku.

W swojej pracy oprócz korzystania z energii Reiki posługuję się też innymi metodami pracy z energią. Podchodzę do uzdrawiania w sposób praktyczny łącząc Reiki np. z zasadami i technikami Huny, czy też rozpoznając sytuację drogą radiestezyjną, lub korzystając z metody Silvy.

Przez blisko 10 ostatnich lat uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach także z zakresu rozwoju duchowego i uzdrawiania. Wymieniam tutaj te, które uważam za szczególnie wartościowe i szczerze polecam:

-  Kurs podnoszenia wibracji i poszerzania świadomości - Leszek Żądło
-  Wczasy z rozwojem duchowym - Leszek Żądło
-  Huna 1 stopień - Leszek Żądło
-  Huna 2 stopień - Leszek Żądło
-  Podnoszenie samooceny - Leszek Żądło
-  Kurs widzenia aury - Regina Sidorkiewicz
-  Metoda Silvy 1 stopień (3x)
-  Metoda Silvy 2 stopień
-  Praktyk NLP (4x)
-  Master NLP
-  Radykalne wybaczanie
-  Integracja oddechem
-  Firewalk - chodzenie po ogniu
-  Art Of Living - Sztuka Życia


Oczywiście szczerze polecam również uczestnictwo w seminarium Reiki i inicjację w tradycyjny 3-stopniowy system Reiki :)

Wszystkie metody i techniki jakie stosuję uważam za skuteczne. Mam do nich praktyczne i rozumowe podejście. Zanim zacząłem pomagać innym najpierw sam na sobie przekonałem się, że techniki te działają i że są skuteczne.

Pracuję też radiestezyjnie. Posługuje się kilkoma rodzajami wahadeł.

W ciągu ostatnich kilkunastu lat przeczytałem dobre kilkaset książek z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Cały czas się uczę i chcąc jeszcze lepiej zrozumieć świat energii robię ciekawe eksperymenty, np. analizy czakr, żywiołów, kolorów energii itp.

Serdecznie zapraszam do korzystania z tego co oferuję :)

  

 
 
Strona główna   /   O mnie   /   Energia Reiki   /   Opinie   /   Usługi   /   Pytania i odpowiedzi   /   Kontakt