Reiki - dobra energia 
Strona główna O mnie Energia Reiki Opinie Usługi Pytania i odpowiedzi Kontakt
 
 

Oto kilka opinii o mojej pracy:

---------
 
Niedawno podjęłam współpracę z Panem Tomkiem, gdyż syn miał operację lewego jądra. Według USG jądra nie było, tylko pojedyncze pasma - gdy otwierali też stwierdzili, że nie ma, jest jakaś torbiel, która zajęła całą przestrzeń jądra. Po zabiegu operacyjnym Pan Tomek pracował nad moim synem na subtelnych poziomach i polecił bym jeszcze wyobrażała sobie, że wszystko jest ok - jak lekarz zdziwiony stwierdza, że jądro jest. Sporo się też modliłam i 2 dni temu robiliśmy USG i wyraźnie widać jądro! Ciało syna je odtworzyło i według USG wszystko już jest OK. :) Jestem szczęśliwa i bardzo dziękuję za pomoc!!!!!! cuda się zdarzają!!
Aleksandra
 
---
 
Dziękuję za serię zabiegów w intencji zdrowia syna - choć mam konsultację lekarską za miesiąc, to lepiej się czuję w związku z podjęciem działania ;-) Profesjonalne podejście Pana Tomka - takie organizacyjne też ważne jak dla mnie:-) fajnie, że dodatkowo dostałam 2 ćwiczenia do wykonania oraz bonus w postaci zabiegu dla syna w intencji samodzielności - musze przyznać, że syn coraz bardziej się garnie do "ja sam" :-)
Fajna współpraca ;-) pozdrawiam i POLECAM!
Aleksandra
 
---------
 
Z sesji Reiki u Pana Tomasza zaczęłam korzystać około trzy lata temu i naprawdę szczerze polecam. Jego sesje są niesamowicie skuteczne. Uzdrowiliśmy wiele tematów, m.in temat wewnętrznego dziecka, okres prenatalny, relacje z rodzicami i innymi osobami z mojego otoczenia, lęki i sporą już nerwicę, różne bóle i napięcia w ciele, oczyszczanie mojej aury z efektów palenia itd. Dzisiaj jestem zdecydowanie inną osobą i fajniej mi się zaczyna życie układać. Jestem spokojniejsza, dawne lęki odeszły. Moje myślenie jest o wiele jaśniejsze i czuję większa swobodę w podejmowaniu różnych decyzji. Potrafię się lepiej wyrażać i komunikować z ludźmi, co było moją zmorą przedtem. Nareszcie nauczyłam się odmawiać i to bez żadnego kursu asertywności :). Moje stosunki z różnymi osobami z otoczenia poprawiły się.
Dla mnie niesamowite jest tez to, że Reiki można robić na odległość. I wszystkie moje zabiegi były właśnie na odległość, jako że nie mieszkam w Polsce. Jestem wrażliwa na energie i doskonale czułam każdy przekaz Reiki od Pana Tomka.
Fajnym przykładem uzdrowienia jest to, jak byłam przeziębiona i nie mogłam z tego wyjść. W trakcie zabiegu Reiki czułam bardzo przyjemne ciepło rozchodzące się od nosa na całą twarz i szyję. Na drugi dzień rano obudziłam się zupełnie zdrowa :).
Dziękuje i pozdrawiam Iwona
   
---------
 
Dziękuje serdecznie za zabiegi dotyczące dobrobytu i finansów oraz samooceny. Po zabiegach czuję się bardziej otwarta na siebie i swoje potrzeby i myślę że powoli zauważam i przyciągam bardziej otwartych i przyjaznych ludzi do swojego grona. Na pewno mniej zwracam już uwagę na tych niekorzystnych dla mnie i nie zawracam sobie nimi głowy ;) Troszkę malutkim kroczkiem coś ruszyło z finansami i mam nadzieję że będzie się to dalej rozwijać :)
Beata
 
---------
 
Szczerze polecam usługi Tomka. Współpracujemy ze sobą ponad 2 lata w różnych tematach. Zabiegi działają cuda! Podzielę się ostatnimi. Tomek pracował z moją 6-letnią córką nad nerwowością, brakiem cierpliwości itp. Dziecko obgryzało paznokcie ponad 2 lata. Mimo stosowanych środków zapobiegawczych, nic nie pomagało, szybko wpadała w gniew. Po zabiegach przestała obgryzać paznokcie! Jestem bardzo wdzięczna i jednocześnie szczęśliwa :) Córcia jest dużo spokojniejsza oraz wyciszona. Można z nią normalnie porozmawiać. Chętniej się uczy czytać i pisać :) Nic dodać, nic ująć! Dziękuję i polecam z całego serca!
Agnieszka
 
---------
 
Dziękuję wszystkim tym, którzy podzielili się tutaj swoimi odczuciami po zabiegach :) Dzięki temu i ja zdecydowałam się skorzystać i jestem bardzo zadowolona  :)) Są naprawdę skuteczne  :))
Przeczytanie czyjejś opinii bywa bardzo - bardzo pomocne  :)  Ja pewnie bym się nie zdecydowała na pierwszy zabieg, gdybym nie przeczytała tutaj relacji osób, które wcześniej skorzystały z zabiegu/zabiegów i były z nich zadowolone. A to by było z wielką szkodą dla mnie, bo zabiegi okazały się czymś, co przyniosło konkretne zmiany…
Dla mnie świetność tych zabiegów polega na tym, że Tomasz celuje w konkretne wzorce; ich przyczyny, intencje podtrzymywania ich, przywiązania do nich. Formułuje  intencje, posyła Uzdrawiającą Energię i TO DZIAŁA  :)  i to bardzo skutecznie  :)
Jestem pod dużym wrażeniem prostoty i skuteczności tej metody. Podoba mi się też cena zabiegu w zestawieniu z jego skutecznością (mam nadzieję, że się nie zmieni ;))  i naprawdę rzetelnym podejściem do klienta.
Dorota
 
---------
 
Jeszcze raz chciałbym podziękować pomoc, z której w ostatnim czasie korzystałem kilkakrotnie. Efekt za każdym razem był praktycznie natychmiastowy. Ale myślę, że na szczególną uwagę zasługuje pomoc przy AZS (atopowe zapalenie skóry) mojego dziecka. Próbowaliśmy już z żoną wszystkiego o czym tylko się dowiedzieliśmy (maści, kropelki, olejki, dieta, "magicy, czarodzieje i dobrodzieje" włącznie itd. itp.) efekt za każdym razem był taki sam, czyli żaden lub tylko na krótką chwilę, wg. lekarzy jedyne co można zrobić to stosować dietę, nawilżać i stosować maści sterydowe ( efekty uboczne po maści sterydowej opłakane ).
Natomiast po zabiegach problem z AZS'em praktycznie się skończył. A należy również podkreślić, że koszt całkowity był mniejszy niż to, co do tej pory wydawaliśmy jedynie na mydło i emolient dla dziecka miesięcznie.
Jeśli ktoś ma problem, to usługi Pana Tomasza gorąco i serdecznie polecam.
Grzegorz
 
---------
 
Dziękuję za zabiegi Reiki, a dokładniej za rozpuszczenie pewnych negatywnych wzorców i przekonań. Odczuwam wielką różnice w samopoczuciu na plus, większą pewność siebie, a także chęć i motywację do działania.
Monika
 
---------
 
Tomasz zrobił mojej córce zabieg bardzo fajnie i profesjonalnie. Pozytywne skutki odczuliśmy wszyscy....to było jak świeży powiew pozytywnej energii w naszym domu. Poza tym napisał mi parę przykładów ćwiczeń do wykorzystania w celu poprawienia relacji w domu (córka jest w trakcie dojrzewania + 3 niemowlę w domu = nieraz napięta sytuacja)…
Polecam wszystkim i dziękuje raz jeszcze.
Jolanta
 
---------
 
Jestem po zabiegach, konkretnie dwu, z których jestem bardzo zadowolona. Oczyszczam wszystko związanie z kreacja bogactwa, więc dzięki podpowiedziom i analizie, wiem dokładnie co mnie jeszcze blokowało w tym temacie i co trzeba dopracować…
Tomek pracuje tez z moim synem, który ma problem z papierosami, i już po pierwszym zabiegu, syn zaczyna mniej palić. Co bardzo cieszy.
Ewa

---------
 
Szczerze polecam usługi Pana Tomasza. Jego wiedza o świecie niematerialnym oraz umiejętności pomogły mi w pozbyciu się pewnego problemu na poziomie energetycznym, który nękał mnie i wyprowadzał z równowagi od wielu lat. To, że niewidzialna energia Reiki naprawdę istnieje odczułam początkowo w postaci fizycznych dolegliwości jak tylko Pan Tomasz rozpoczął prace nade mną. Jednakże ból głowy i zmęczenie towarzyszące oczyszczaniu i robieniu energetycznej ochrony w niedługim czasie ustąpiły miejsca wspaniałemu poczuciu wewnętrznego spokoju oraz komfortowi psychicznemu, trwającemu aż do dziś. Naprawdę warto otworzyć się na nieznane by poprawić jakość swojego życia duchowego. Polecam, sprawdziłam, nie żałuję.
Izabela
 
---------
 
Miałam wrażenie, że ktoś kradnie energię z naszego mieszkania, czasami męczyły mnie straszne sny i ogólnie nie mogłam spać, zdawało mi się często, że ktoś stoi nade mną jak zasypiam, naprawdę było to uciążliwe. Poprosiłam o oczyszczenie mieszkania. Od tego czasu mam spokój w domu (musiałam też wstawić odpromiennik). Teraz mam więcej energii i już nie śpię tyle w domu, bo wcześniej byłam taka wyczerpana, że jak tylko wracałam do domu, to od razu padałam ze zmęczenia. dzięki wielkie :)
Beata
 
---------
 
Serdecznie polecam pana Tomka jeśli chodzi o oczyszczanie pomieszczeń (mieszkanie stało puste 2 lata, przedwojenna kamienica, getto i cała niezbyt ciekawa energetycznie historia budynku) oczyszczanie składało się z kilku etapów, pan Tomek polecił też odpromiennik, sprawdzał kilkukrotnie czy wszystko jest ok. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Gorąco polecam - szybko, bardzo rzetelnie i fachowo.
Katarzyna
 
---------
Chciałam publicznie podziękować Tomkowi za konkretny wgląd i działanie :) Pytałam o jakieś suplementy na stawy, bo prawy łokieć niedomagał, w sumie to niedomagały oba, a prawy bardziej. I Tomek mi napisał, że wyraźnie zobaczył/poczuł, że przyczyny tego bólu są astralne. Ja jako sceptyczna maruda (która paradoksalnie doświadczyła w życiu wielu duchowych przeżyć po których resztki sceptycyzmu powinny sto razy minąć, ale widać jeszcze do czegoś tej funkcji potrzebuję ;)), wyłuszczam jasno, że przyczyny są fizyczne, bo pole dance, bo wspinaczka, musiałam sobie tam coś przeciążyć albo jem czegoś za dużo albo może właśnie za mało. A stan bólu i osłabienia utrzymywał się już parę miesięcy, czyli można powiedzieć, że przeszedł w chroniczny... I podczas dwóch zabiegów na ten łokieć wyraźnie czułam, że coś się dzieje i zmienia, wyraźny przepływ energii przez całe ramię, jakieś mrowienie, ból.
Minął czas, i nie wiadomo kiedy zauważyłam, że nie ma różnicy pomiędzy odczuciami w obu łokciach :) Tak Tomku, miałeś rację.
Potem włączyłam mądre zmiany dietetyczne (pisałam o tym w innym wątku) i teraz mam tylko cień bólu w obu łokciach. Wiem, że i to minie.  
Kornelia
 
---------
 

 
 
Strona główna   /   O mnie   /   Energia Reiki   /   Opinie   /   Usługi   /   Pytania i odpowiedzi   /   Kontakt