Reiki - dobra energia 
Strona główna O mnie Energia Reiki Opinie Usługi Pytania i odpowiedzi Kontakt
 

USŁUGI

Analiza Wzorców Podświadomości - zobacz TUTAJ

 

Energia Reiki i uzdrawianie duchowe mogą być stosowane np. w celu:
>  poprawy zdrowia fizycznego (w czasie choroby, po urazach itp.),
>  rozwiązywania problemów dotyczących: emocji, myślenia, działania
>  odblokowywania własnego potencjału,
>  budowania dobrych relacji i współdziałania z innymi,
>  pomocy w rozwiązywaniu trudnych sytuacji,
>  oczyszczania energetycznego osób i miejsc.

Ponieważ każdy przypadek jest inny, poniżej znajduje się opis możliwości zastosowań Reiki wraz z technikami dodatkowymi. Wymienione tutaj działania mogą być oddzielnymi usługami, ale najczęściej to, co robię w ramach pracy nad problemami z jakim zgłaszają się do mnie Klienci jest połączeniem niżej opisanych działań. Każda sytuacja jest inna i każda osoba jest inna, dlatego też jeśli zechcesz skorzystać z tego co robię, po rozpoznaniu sytuacji zaproponuję Ci rozwiązanie, które moim zdaniem jest najbardziej odpowiednie dla Ciebie.


Najważniejsze działania oraz usługi:
1. Oczyszczanie i przywracanie równowagi energetycznej ciał subtelnych, czakr i meridianów
2. Sesje w intencji przywracania zdrowia ciała fizycznego
3. Energetyczne rozpuszczanie ograniczających wzorców
    (oporów, lęków, blokad, przekonań, nawyków itp.)
4. Pomoc w uzdrawianiu relacji z drugą osobą
5. Pomoc w oczyszczaniu i uzdrawianiu obecnych trudnych sytuacji
6. Uzdrawianie przeszłych trudnych wydarzeń – łagodzenie ich oddziaływania na obecne życie
7. Oczyszczanie i ochrona energetyczna pomieszczeń (mieszkania, biura)

1)  Oczyszczanie i przywracanie równowagi energetycznej ciał subtelnych, czakr i meridianów

Naturalnym stanem człowieka jest równowaga energetyczna, czyli czystość energii, jej właściwa ilość i swobodny przepływ. Jednak stan takiej równowagi energetycznej jest często zaburzany na wiele sposobów. Na nasz system energetyczny wpływa wiele czynników takich jak: dieta, codzienne działania, aktywność fizyczna, lub jej brak, kontakty z innymi osobami, aktywność umysłowa, rodzaj i sposób przeżywanych emocji itp.
Oczyszczanie i przywracanie równowagi energetycznej działa jak energetyczne SPA :) i polega na następujących działaniach na kilku poziomach funkcjonowania człowieka (eterycznym, astralnym, mentalnym i przyczynowym).
> odcięcie niekorzystnych dla Ciebie połączeń energetycznych,
> oczyszczenie poszczególnych ciał subtelnych z negatywnych energii,
> ustanowienie ochrony energetycznej przed niekorzystnymi wpływami,
> oczyszczenie czakr, a tym samym wzmocnienie ich działania,
> doprowadzenie kolorów energii w poszczególnych ciałach subtelnych do równowagi
> oczyszczenie kilkunastu głównych meridianów (tych, które tego potrzebują) z blokad energetycznych i wyrównanie przepływu energii do poziomu idealnego dla Ciebie
W zakresie usługi mieści się w sumie kilka sesji rozłożonych w czasie co 3-7 dni.


2)  Sesje w intencji przywracania zdrowia ciała fizycznego

Sesje dotyczące zdrowia mają na celu m.in. przywrócenie równowagi energetycznej w organizmie i oczyszczenie ciał subtelnych z wszelkich błędnych informacji (wzorców) dotyczących funkcjonowania np. konkretnych narządów. Zgodnie z energetyczną koncepcją człowieka dolegliwości fizyczne zaczynają się na poziomie wyższych energii – ciał subtelnych, a jeśli na wyższych poziomach nie zostaną w porę uzdrowione, dochodzi do objawienia się tych dolegliwości w postaci chorób i dolegliwości ciała fizycznego. W klasycznej medycynie mówi się o psychosomatycznych przyczynach chorób i jest to w sumie bardzo podobna koncepcja, tyle tylko, że rozumiana i wyrażona w inny, węższy sposób.
Reiki działa na subtelnych poziomach energetycznych, gdzie przywraca równowagę w przepływie energii, usuwa niekorzystne wpływy i rozpuszcza wzorce, które objawiają się w postaci choroby. Podczas sesji Reiki ma miejsce oczyszczanie ciał subtelnych z negatywnych energii i dostarczenie odpowiedniej ilości dobrej energii po to aby proces zdrowienia był całościowy i wielopoziomowy. Sesje takie mają trochę wspólnego z działaniami opisywanymi wyżej, z tym, że tutaj działanie jest bardziej ukierunkowane na konkretny problem, część ciała, czy dolegliwość.
Oczywiście nie jest tak, że jedna sesja Reiki za Ciebie "załatwi: :). W każdym uzdrawianiu ważne są Twoje intencje, ale i nad tym w razie potrzeby możemy popracować.


3)  Energetyczne rozpuszczanie ograniczających wzorców
(oporów, lęków, blokad, przekonań, nawyków itp.)


W tym, działaniu w sposób ukierunkowany pracujemy nad "rozpuszczeniem" konkretnego problemu, zestawu obciążeń dotyczących wybranej dziedziny życia, konkretnego zachowania, niekorzystnego przekonania, lęków, nawyków itp.
Po kilku sesjach obciążenia znikają w na tyle dużym stopniu, że pozostała ich część (zwykle powiązana z innymi wzorcami) może być uwolniona za jakiś czas (np. za kilka miesięcy), lub przy okazji oczyszczania czegoś innego, czy też poprzez afirmowanie, albo uczenie podświadomości nowego sposobu działania.

Oto kilka przykładów obciążeń, z których można się tym sposobem oczyszczać
- opory i blokady w "......."
- lęk przed "......"
- wzorce prowokowania innych do "......"
- błędne przekonania (o sobie, rzeczywistości itp.)
- wzorce emocjonalne (złość, niezasługiwanie itp.)
- niekorzystne intencje i kreacje
- niekorzystne nawyki
- obciążenia dotyczące zdrowia
- itd.
Przed sesją uzdrawiania sprawdzam radiestezyjnie problem tak aby dobrze go zdefiniować i dobrać odpowiednią intencję.

4)  Pomoc w uzdrawianiu relacji z drugą osobą,

Każdy z nas ma swoją osobowość, swój charakter i każdy z nas na swój sposób postrzega świat. Nie każdy natomiast wie, że nasza podświadomość dysponuje pamięcią wszelkich wydarzeń i doświadczeń z obecnego życia i z poprzednich wcieleń.
Chociaż najczęściej nie jesteśmy tego świadomi, programy tkwiące w naszym umyśle wchodzą w interakcje z programami jakimi dysponuje inna osoba – mąż, żona, dziecko, szef, klient itd. Jeśli do tego dodamy nieuświadomioną pamięć poprzednich wcieleń, okaże się, że spotykając w swoim życiu różne osoby, często trafiamy na kogoś kogo już „znamy”. Czasem właśnie przyczyną problemów z druga osobą są nieświadome wspomnienia i oczekiwania, a czasem zwykłe niedopasowanie na poziomie energetycznym.

Celem tej usługi jest zarówno analiza przyczyn problemów, jak też rozładowanie negatywnej energii jaka tworzy się między dwiema osobami i pomoc w uzdrawianiu relacji poprzez oczyszczanie jej z negatywnych programów i wpływów.


5)  Pomoc w oczyszczaniu i uzdrawianiu obecnych trudnych sytuacji.

Wszystkie wydarzenia w naszym życiu są tworzone przez nas lub przez inne osoby. Krótko mówiąc, albo kreujemy swoje życie, albo zgadzamy się na to, co kreują dla nas inne osoby, albo też kreujemy coś wspólnie z innymi. Każda osoba (zanim osiągnie stan oświecenia :) ma w swojej podświadomości różne wzorce, które jeśli są aktywne, mogą okazać się np. niekorzystne i dlatego nie wszystko w życiu wychodzi tak jak trzeba. Aby rozpoznać jakie możemy mieć niekorzystne wzorce lub przekonania wystarczy zobaczyć w jakich dziedzinach naszego życia pojawiają się problemy i czego dokładnie dotyczą. Stosując Reiki można oczyścić daną sytuację z negatywnych energii, co pozytywnie wpływa na rozwój wydarzeń. Ale warto pamiętać, że energia Reiki nie może być użyta do manipulowania, forsowania swoich rozwiązań itp. Jeśli stosujemy Reiki, to celem i intencją jest zawsze najlepsze możliwe rozwiązanie, rozwiązanie idealne dla wszystkich zainteresowanych, które oczywiście trzeba zaakceptować.

6)  Uzdrawianie przeszłych trudnych wydarzeń – łagodzenie ich oddziaływania na obecne życie

W życiu zdarzają się różne sytuacje i podświadomie dokładnie je pamiętamy. Oczywiście najlepiej jeśli to, co nas spotyka jest dobre i dla nas korzystne. Czasem jednak w życiu maja miejsce trudne wydarzenia, które później, przez lata potrafią przeszkadzać w określonych dziedzinach życia. Co prawda na człowieka nie oddziałuje sama przeszła sytuacja, ale działają wspomnienia i programy (przekonania, wzorce reagowania, pamięć komórkowa itp.) które powstały i zakodowały się w podświadomości właśnie podczas trudnego wydarzenia. Samo wydarzenie mogło mieć miejsce rok temu, pięć lat temu, w dzieciństwie, a nawet w poprzednich wcieleniach. Jeśli obecnie działa jakiś niekorzystny wzorzec, który przeszkadza w życiu, czas jego powstania nie jest tak bardzo istotny. Ważniejsze jest to aby go rozpoznać i chcieć uzdrowić w czym pomocne może okazać się opisane wyżej energetyczne rozpuszczanie ograniczających wzorców oraz afirmowanie i uczenie podświadomości nowego sposobu myślenia i działania.

7)  Oczyszczanie i ochrona energetyczna pomieszczeń (mieszkania, biura)

Każde miejsce nasyca się energią m.in. osób jakie w nim przebywają. Każde miejsce ma swoją energię, swoją atmosferę, swoją pamięć – inaczej odczuwamy ją w przedszkolu, inaczej w biurowcu, inaczej w szpitalu, inaczej w lesie, inaczej w kinie, klubie itd. O ile w wielu miejscach przebywamy chwilowo, o tyle najwięcej czasu spędzamy w domu (szczególnie w sypialni) i w miejscu pracy. Jeśli w danym miejscu czujemy się zmęczeni, podenerwowani lub po prostu niekomfortowo, to warto jest sprawdzić co jest przyczyną, a wiele z przyczyn udaje się usunąć lub zniwelować poprzez tę właśnie usługę. A polega ona na:
> ocenie poziomu wibracji, czyli jakości energetycznej poszczególnych pomieszczeń
> oczyszczeniu każdego pomieszczenia z negatywnych energii,
> ustanowieniu ochrony przed negatywnymi wpływami energetycznymi,
> podniesienie poziomu energii w pomieszczeniu do odpowiedniego poziomu.
Efekt ochrony jest wzmocniony i ustabilizowany przez symbole Reiki i utrzymuje się przynajmniej kilka lat. A dla jeszcze lepszej ochrony np. przed niekorzystnymi promieniowaniami żył wodnych zalecam umiejscowienie w pomieszczeniach odpowiedniego, praktycznie bezobsługowego odpromiennika  / energetyzatora.


 
 
Strona główna   /   O mnie   /   Energia Reiki   /   Opinie   /   Usługi   /   Pytania i odpowiedzi   /   Kontakt